Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах узгодили виплату грошової компенсації за житло окремим категоріям городян

У Сумах узгодили виплату грошової компенсації за житло окремим категоріям городянПід головуванням заступника міського голови Альони Дмітрєвскої відбулося онлайн-засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремим категоріям громадян.

Серед таких: члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деякі категорії осіб, які брали участь в Революції Гідності.

Зокрема, під час засідання члени комісії ознайомились зі зверненням учасника бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, який боронив Україну, відповідно, йому було призначено грошову компенсацію в розмірі 900,5 тис. гривень.

Разом із тим, 21 особі, яким в 2018–2020 роках вже було призначено грошову компенсацію у зв’язку зі збільшенням опосередкованої вартості спорудження житла в Сумській області, провели перерахунок компенсації за належні для отримання жилі приміщення на загальну суму 25,8 млн. грн, яка при надходженні коштів з державного бюджету буде перерахована на особисті рахунки заявників, що відкриті у відділеннях АТ «Ощадбанк».

Після отримання коштів, дані особи матимуть право придбати житло на території України протягом року.

Добавить в: