Главная страница » Новости » Город и регион » АТ «Сумське НВО» повідомляє про зміну комунальних тарифівObyavaBilsheSumy705x80

АТ «Сумське НВО» повідомляє про зміну комунальних тарифівАТ «Сумське НВО» повідомляє територіальну громаду міста Суми про зміну встановлених тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, тарифів на послугу з постачання гарячої води.

Товариство діє згідно з вимогами Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130.

Загальний розмір планованого тарифу на теплову енергію для відповідних категорій споживачів наведено у таблиці № 1.

Структура планованого тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, тарифи на послугу з постачання гарячої води наведені у додатках.

Загальний розмір планованого тарифу на послугу з постачання теплової енергії та гарячої води для населення наведено у таблиці № 2.

Ціна на газ для споживачів на 2020 рік визначена згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 № 467 як середня ціна за опалювальний період, що передує планованому періоду (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу).

Добавить в: