Завантаження ...

На Сумщині експосадовець відповідатиме в суді за передачу в приватну власність 1 га лісу

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено в суд обвинувальний акт стосовно вже колишнього начальника відділу земельних ресурсів у Сумському районіПрокуратурою Сумської області затверджено та направлено в суд обвинувальний акт стосовно вже колишнього начальника відділу земельних ресурсів у Сумському районі, через неналежне виконання службових обов'язків якого 1 га земель лісового фонду незаконно передано в приватну власність (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, зазначена земельна ділянка, що розташована на території Великочернеччинської сільської ради Сумського району, перебувала в постійному користуванні лісогосподарського підприємства і входила до складу земель, призначених для ведення лісового господарства. Однак начальник відділу земельних ресурсів, упорушення вимог чинного законодавства, погодив проєкт землеустрою щодо відведення вказаної землі фізичній особі для ведення особистого селянського господарства площею 0,9 га та для індивідуального дачного будівництва площею 0,1 га.


Незаконна передача землі у приватну власність спричинила державним інтересам 325 тис. грн матеріальних збитків. На даний час за клопотанням прокуратури на вказані землі рішенням суду накладено арешт, водночас прокуратура готує позовну заяву щодо повернення землі з протиправного користування.

Досудове слідство проведено Слідчим управлінням Нацполіції за оперативного супроводу Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Прес-служба прокуратури Сумської області