Завантаження ...

У Сумах «Міськводоканал» продовжує роботи з прочищення каналізації

Працівники КП «Міськводоканал» активно реагують на заявки сумчан щодо прочищення каналізаційних систем водовідведення та усувають неполадки.Працівники КП «Міськводоканал» активно реагують на заявки сумчан щодо прочищення каналізаційних систем водовідведення та усувають неполадки.

Вчора, 6 липня, працівниками було виконано близько десяти заявок від мешканців по прочищенню каналізаційних мереж. Роботи проводились по вул. Івана Сірка, Степана Бандери, О. Береста, Декабристів у провулку лікаря Івана Деревянка та ін.

Також були здійснені роботи з гідравлічного промивання колекторів на вул. 1-ша Новопоселенська та майдані Незалежності, вичищені від сміття та загідроізольовані колодязі по вул. Охтирська.

У зв'язку з тим, що працівники служби каналізаційних мереж постійно стикаються з проблемою невідповідального поводження з системою водовідводу та витягають купи побутового непотребу із мереж та колодязів, дирекція підприємства звертається до містян з проханням не допускати потрапляння до каналізації різного роду предметів та речовин, що заборонені правилами користування системою водовідведення.