Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах «Міськводоканал» продовжує роботи з прочищення каналізації

У Сумах «Міськводоканал» продовжує роботи з прочищення каналізаціїПрацівники КП «Міськводоканал» активно реагують на заявки сумчан щодо прочищення каналізаційних систем водовідведення та усувають неполадки.

Вчора, 6 липня, працівниками було виконано близько десяти заявок від мешканців по прочищенню каналізаційних мереж. Роботи проводились по вул. Івана Сірка, Степана Бандери, О. Береста, Декабристів у провулку лікаря Івана Деревянка та ін.

Також були здійснені роботи з гідравлічного промивання колекторів на вул. 1-ша Новопоселенська та майдані Незалежності, вичищені від сміття та загідроізольовані колодязі по вул. Охтирська.

У зв'язку з тим, що працівники служби каналізаційних мереж постійно стикаються з проблемою невідповідального поводження з системою водовідводу та витягають купи побутового непотребу із мереж та колодязів, дирекція підприємства звертається до містян з проханням не допускати потрапляння до каналізації різного роду предметів та речовин, що заборонені правилами користування системою водовідведення.

Добавить в: