Завантаження ...

За пропозицію хабаря поліцейським жителю Сумщини загрожує кримінальна відповідальність

Подія сталася в селі Імшана. Увагу поліцейських привернув один з відвідувачів магазину, який перебував у приміщені без засобів індивідуального захисту.Подія сталася в селі Імшана. Увагу поліцейських привернув один з відвідувачів магазину, який перебував у приміщені без засобів індивідуального захисту.

«Правоохоронці пояснили 28-річному чоловіку, що його дії є незаконними, і у публічному місці він повинен використовувати засоби індивідуального захисту - маску. Поліцейські попередили, що за її відсутність чоловіка буде притягнуто до адміністративної відповідальності. На що громадянин запропонував «залагодити питання» за тисячу гривень. Працівники поліції від пропозиції відмовилися, але порушник стояв на своєму» - коментує начальник Ямпільського відділення поліції Віталій Єрохов.

Тепер порушник понесе не тільки адміністративну відповідальність згідно зі ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» , а і кримінальне покарання відповідно до ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Відділ комунікації поліції Сумської області