Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах відбулась конференція з питань розробки Плану сталої міської мобільностіObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах відбулась конференція з питань розробки Плану сталої міської мобільностіУ Сумах відбулась чергова робоча зустріч у форматі zoom-конференції з консультантами компанії EGIS Ukraine з питань розробки Плану сталої міської мобільності (ПСММ).

Зустріч проходила в рамках засідання робочої групи для підготовки проєкту ПСММ, в якій брали участь представники відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг, департаменту фінансів, економіки та інвестицій, управління архітектури та містобудування, департаменту інфраструктури міста, КП СМР «Електроавтотранс» та патрульної поліції.

Учасники конференції обговорили підготовлений відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг розділ Плану «Поточний стан міської мобільності м. Суми», розглянули розроблений консультантами EGIS проєкт «Фінансове планування для ПСММ м. Суми» та визначили основні напрямки подальшої роботи в питанні підготовки Плану сталої міської мобільності та їх формат.

Розробляти План сталої міської мобільності у Сумах розпочали в кінці минулого року, завершити роботу планується до кінця поточного року.

Наразі цей План розроблений тільки в п’яти містах: Полтаві, Житомирі, Львові, Миколаєві, частково на території Києва. На етапі розроблення – ще десять міст, Суми в тому числі.

Добавить в: