Завантаження ...

Представник СумДУ став експертом програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Керівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету Микола Назаров за результатами конкурсу став експертом програмного комітетуКерівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету Микола Назаров за результатами конкурсу став експертом програмного комітету «Безпечні суспільства – захист свободи та безпеки Європи та її громадян».

Інформацію про рішення Комісії з додаткового відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», розміщено на сайті МОН.

Загалом на конкурс було подано 26 заявок до 6 програмних комітетів. Усі пакети документів пройшли перевірку на відповідність вимогам Порядку проведення конкурсу.

Рішення про відбір експертів Комісія ухвалила на основі наданих кандидатами пропозицій щодо пріоритетів діяльності як офіційного експерта та з урахуванням досвіду участі у міжнародних і європейських проєктах.

Експерти програми «Горизонт 2020» можуть залучатися, зокрема, до незалежного експертного оцінювання проєктних пропозицій, здійснення контролю за виконанням поточних проєктів, оцінювання програм з досліджень та інновацій.