Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої спорудиObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди30 червня о 05:14, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Крилова в м. Лебедин. Про пожежу повідомив господар, який побачив дим та полум’я на покрівлі будівлі. На місце події було направлено черговий караул 18 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 40 кв. м, перекриття на площі до 10 кв. м та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташований житловий будинок. Для безперебійної подачі води на гасіння автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який був розташований на відстані 1 км від осередку горіння.

О 05:30 загоряння локалізували, а о 06:20 – витративши на гасіння близько 5 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: