Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини розшукує продавця-аферистаObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини розшукує продавця-аферистаЧерговою жертвою шахраїв став 25-річний мешканець Липоводолинського району, який хотів через Інтернет-сайт оголошень придбати запчастини до свого автомобіля.

Звернувшись до поліції, потерпілий пояснив, що в Інтернет-мережі знайшов оголошення щодо продажу запчастин, яке його зацікавило. Тож, чоловік зателефонував на вказаний в оголошенні номер телефону для обговорення усіх деталей майбутньої покупки.

У ході телефонної розмови зловмисник пояснив, що товар надсилає лише за передоплатою. Оскільки ціна на запчастини була значно нижчою ніж в магазинах, молодик, не задумуючись, погодився та перерахував 9000 гривень на продиктований йому банківський рахунок. Після чого зв'язок з «продавцем» обірвався, і після чергової невдалої спроби – чоловік зрозумів, що його ошукали.

Відтак звернувся із заявою про злочин до поліції.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Поліція застерігає громадян: шахрайство в Інтернеті набуває все більших масштабів, злочинці постійно вигадують все нові схеми, аби заплутати та заволодіти чужими грошима. Тож, здійснюйте покупки лише в перевірених Інтернет-магазинах. Товари та послуги сплачуйте лише після їх отримання. Інакше ви ризикуєте потрапити «на гачок» аферистів.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: