Завантаження ...

На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння житлового будинку

25 червня о 21:30, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Зарічна в с. Степанівка, Ямпільського району.25 червня о 21:30, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Зарічна в с. Степанівка, Ямпільського району. Повідомлення надійшло від місцевого мешканця, який побачив охоплену димом та полум’ям покрівлю будівлі. На місце події було направлено черговий караул 32 – го Державного пожежно – рятувального посту та добровільну пожежну команду с. Княжичі.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття на площі до 72 кв. м, стіни на площі до 76 кв. м та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення на решту будинку та господарчу споруду розташована поруч. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 4 км від осередку горіння.

О 22:35 загоряння локалізували, а о 23:42 – витративши на гасіння майже 13 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 2 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 1 працівник добровільної пожежної команди с. Княжичі.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області