Завантаження ...

На Сумщині шість років позбавлення волі загрожує серійному крадію-рецидивісту

Охтирською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 54-річного чоловіка, який скоїв низку злочинів.Охтирською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 54-річного чоловіка, який скоїв низку злочинів.

Встановлено, що обвинувачений до цього вже був 9 разів засуджений, переважно за крадіжки, після чергового звільнення продовжив свою злочинну діяльність. Чоловік у нічний час проникав на територію підприємств чи в підвальні приміщення, звідки викрадав цінні речі, переважно металеві вироби. Більш того, він обікрав чоловіка напідпитку, витягнувши з його кишені гаманець. На рахунку обвинуваченого також крадіжка велосипеда. Усього зібрано докази його причетності до 12 епізодів таємного викрадення чужого майна.

Обвинувачений, окрім низки крадіжок, відповідатиме в суді ще й за порушення правил адміністративного нагляду. Як з’ясувалось, частину крадіжок чоловік вчиняв, відбуваючи умовне покарання за незаконний поруб дерев.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 та ч. 3 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно з проникненням у приміщення) та ст. 395 (порушення правил адміністративного нагляду) КК України. За скоєне йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області