Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах, за невиконання батьківських обов‘язків, притягли до відповідальності нетверезого чоловікаObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах, за невиконання батьківських обов‘язків, притягли до відповідальності нетверезого чоловікаДо поліції міста Суми зателефонували небайдужі містяни і повідомили, що у дворі багатоповерхівки вже другий день гуляє без батьківського нагляду сусідський хлопчик. Працівники ювенальної поліції Сумського відділу поліції відразу відреагували на повідомлення і виїхали за вказаною адресою.

Опитавши жителів будинку та ймовірних свідків, правоохоронці встановили: дитина проживає з батьком, оскільки мати після розлучення змушена поїхати на заробітки. Поліцейські опитали самого чоловіка. Виявляється, що він другий день «спілкується» з чаркою, і внаслідок цього дитина залишена без нагляду та опіки.

Співробітники поліції склали на нього адміністративний протокол за ознаками ч. 1 ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов‘язків щодо виховання дітей», та направили відповідну інформацію до Служби у справах дітей для подальшого контролю за виконанням цим громадянином своїх батьківських обов'язків.

Що стосується хлопчика, то правоохоронці передали його бабусі, і наразі він знаходиться під її опікою.

Працівники поліції вдячні громадянам за активну позицію і небайдужість до долі хлопчика. І закликають жителів області повідомляти на лінію «102» про всі відомі їм подібні випадки. Кожна така інформація буде ретельно перевірена, і в разі необхідності дитина, залишена без батьківського піклування, буде передана під опіку соціальних служб держави.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: