Поліція викрила жителя Сумщини у незаконному заволодінні скутером

Взявши у знайомого для тест-драйву транспортний засіб, 30-річний конотчанин так і не повернув позичений байк. Відтак, власник скутера змушений був звернутися за допомогою до поліціїВзявши у знайомого для тест-драйву транспортний засіб, 30-річний конотчанин так і не повернув позичений байк. Відтак, власник скутера змушений був звернутися за допомогою до поліції, котра за кілька днів не тільки розшукала зловмисника, а й вилучили двоколісник.

До поліції з заявою про викрадення скутера звернувся 24-річний житель Конотопа. Юнак розповів: він приїздив у гості до товариша, який проживає в одному з сіл району, і саме там незнайомий йому чоловік викрав залишеного у дворі друга «залізного коня».

Розшуковці, опитавши ймовірних свідків з числа місцевих жителів та провівши ряд оперативних заходів, відновили перебіг подій того дня практично похвилинно.

Виявилося, що молодий чоловік і справді приїздив у гості до свого друга, який проживає разом з батьками, на своєму скутері. Залишивши моторолер на подвір’ї під наглядом літнього власника садиби, заявник з другом пішли у справах. Тим часом, до господаря прийшов знайомий, з яким вони домовилися про купівлю автомобіля. Побачивши двоколісник, візитер раптово змінив свої наміри і став просити покататися, мовляв, хоче оцінити ходові якості такого транспорту. Попри всі пояснення чоловіка, що байк не продається і взагалі належить третій особі, гість так наполягав у своєму проханні, що таки домігся дозволу на тест-драйв.

Як з‘ясувалось у подальшому, позичальник взагалі-то й не планував повертати скутер - залишив собі задля власного користування.

Однак такому розвитку подій завадили правоохоронці, які кваліфікували дії чоловіка як незаконне заволодіння транспортним засобом, і відкрили за ч. 1 ст. 289 КК України кримінальне провадження. Поліцейські вилучили мототранспорт і помістили на спецмайданчик, де він буде зберігатися до завершення слідчих дій.

Що ж стосується зловмисника, то йому за вчинене загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років.

Відділ комунікації поліції Сумської області