Завантаження ...

Судитимуть чоловіка, який обстріляв автівку працівників АТ «Сумиобленерго»

Шосткинською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 56-річного жителя Шосткинського району, який обстріляв автівку працівників АТ «Сумиобленерго».Шосткинською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 56-річного жителя Шосткинського району, який обстріляв автівку працівників АТ «Сумиобленерго».

Подія сталася 26 травня 2020 року в селі Івот Шосткинського району. На прохання співробітників енергонагляду пустити їх у будинок, щоб перевірити лічильник, господар спочатку погодився, але в присутності представників сільради, однак через декілька хвилин пішов у будинок, а повернувся вже з пістолетом у руках. Спочатку господар будинку погрожував двом чоловікам розправою, а коли вони сіли в авто, то обстріляв їх транспортний засіб з пневматичного пістолета. Одна з куль влучила у заднє скло, від чого воно розсипалось.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі, однак остаточне покарання визначить суд, з урахуванням пом’якшуючих та обтяжуючих обставин.

Прес-служба прокуратури області