Завантаження ...

Уряд затвердив остаточний перелік громад Сумщини

На офіційному вебпорталі Кабінету Міністрів України опубліковано Розпорядження від 12 червня 2020 р. № 723-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області»На офіційному вебпорталі Кабінету Міністрів України опубліковано Розпорядження від 12 червня 2020 р. № 723-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області»

Цей документ визначає остаточні адміністративні центри та межі нових міських, сільських та селищних громад Сумської області.

Згідно з документом, територія Сумщини буде на 100% покрита ОТГ, які надаватимуть жителям області сервіси та послуги.

Довідково. На сьогодні в Україні створено понад 1 тис громад із 1470 запланованих. На Сумщині, відповідно до перспективного плану, планується створення 51 ОТГ, на сьогодні створено 38 ОТГ (74,5% до плану), які визнані спроможними Кабінетом Міністрів України.

Ознайомитися з Розпорядженням Кабміну можна за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-viznachennya-administrativnih-centriv-ta-zatverdzhennya-teritorij-teritorialnih-gromad-sumskoyi-oblasti-723-120620?fbclid=IwAR1tZ31cadBGNG-ffjexVd1hThEAifwuW5FKDxcUFDpl3WsSwCI3ljC9zQU