Поліцейські Сумщини вилучили наркотичну сировину

Як встановили стражі порядку, канабіс зберігав 36-річний житель одного з сіл району. В рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці встановлюють джерело походження сировини.Як встановили стражі порядку, канабіс зберігав 36-річний житель одного з сіл району. В рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці встановлюють джерело походження сировини.

В ході проведення операції «Мак-2020» дільничний офіцер Липоводолинського відділення поліції отримав інформацію про можливе зберігання місцевим чоловіком наркотичних речовин.

Працівники підрозділу провели у цього громадянина огляд житла та виявили близько 20 грамів подрібненої речовини, схожої на канабіс. Сам він визнав свою вину у зберігання наркотиків, говорить, що іноді вживає «травку», тож і зберігав її виключно для себе.

«Вилучену сировину слідчі вже направили на експертизу, - коментує ситуацію Олександр Гресь, начальник Липоводолинського відділення поліції. - За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне зберігання наркотичних речовин»».

Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років.

Відділ комунікації поліції Сумської області