Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчан інформують щодо строків подачі документів на житлову субсидію


ObyavaBilsheSumy705x80

Сумчан інформують щодо строків подачі документів на житлову субсидіюДепартамент соціального захисту населення роз’яснює сумчанам терміни подачі документів на призначення житлової субсидії з травня.

Зокрема, житлова субсидія призначається з місяця звернення заявника до дати закінчення опалювального сезону та розраховується на неопалювальний сезон з 1 травня по 30 вересня (з урахуванням доходів громадян, що були отримані в III–IV кварталах 2019 року).

Якщо ж громадяни не скористалися можливістю оформити субсидію, але мають бажання її отримувати з початку неопалювального сезону (із 1 травня), то відповідно, можуть подати заяву та декларацію про доходи до департаменту до 30 червня поточного року.

Принагідно, фахівці установи інформують, що у разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія призначається протягом трьох місяців із дати такої зміни.

Якщо ж до складу домогосподарства входять особи, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, то за субсидією можна звертатися з наступного місяця після припинення отримання пільги, оскільки одночасне призначення пільг та субсидій є неможливим.

Разом із тим, сумчанам нагадують, що на час дій карантинних заходів на території Сумської міської ОТГ департамент приймає документи та листи шляхом поштового відправлення за адресою: 40035, вул. Харківська, буд. 35; через скриньки, які знаходяться при вході до адмінбудівлі; через онлайн-сервіс Мінсоцполітики у розділі «Е – сервіси».

Детальну інформацію можна дізнатись за телефонами: 78-88-88, 78-71-20, 78-71-22, 78-71-23, (050)4078199.

Добавить в: