Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині повідомлено про підозру співробітникові виправної колонії


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині повідомлено про підозру співробітникові виправної колоніїПрокуратурою Сумської області 23 червня 2020 року погоджено повідомлення про підозру старшому інспекторові Сумської виправної колонії № 116, який з метою отримання неправомірної вигоди неодноразово передавав ув’язненим наркотичні засоби (ч. 1 ст. 368 та ч. 2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, підозрюваний систематично поставляв засудженим заборонені речі за налагодженою схемою. Зокрема, спільники ув’язнених клали в поштову скриньку за місцем проживання підозрюваного готівку та наркотики. Гроші чоловік залишав собі, а наркотичні засоби приносив у виправну колонію та передавав адресату.

У рамках кримінального провадження задокументовано, як за 1200 грн старший інспектор передав ув’язненому майже 50 г канабісу. Водночас за місцем проживання чоловіка виявлено та вилучено два пакунки з речовиною рослинного походження.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Досудове слідство здійснюють слідчі Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Полтаві, за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: