На Сумщині правоохоронці викрили нелегальну заправку

Діяла заправна станція на території одного з глухівських підприємств. Невідомо, до яких наслідків могло б призвести таке безвідповідальне порушення всіх необхідних у таких випадках норм безпекиДіяла заправна станція на території одного з глухівських підприємств. Невідомо, до яких наслідків могло б призвести таке безвідповідальне порушення всіх необхідних у таких випадках норм безпеки, якби її вчасно не викрили працівники поліції та прокуратури.

Про те, що на території місцевого підприємства може працювати газова заправка, в поліції стало відомо з оперативних джерел. Слідчі перевірили законність її діяльності, і, не отримавши підтвердження такої, під процесуальним керівництвом прокуратури відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове слідство.

Сьогодні, маючи санкцію на обшук, глухівські поліцейські разом зі співробітниками Шосткинською місцевою прокуратурою та за присутності представників Управління Держслужби з питань праці та місцевої частини ДСНС провели обшук на території та у приміщеннях заправки.

В ході обшуків виявлені речові докази, що свідчать про тривалу роботу нелегальної заправної станції. Правоохоронці говорять: в разі загоряння та подальшого вибуху ємностей з паливом, людських жертв та руйнувань будівель в радіусі щонайменше ста метрів було б не уникнути.

Наразі на місце події тривають слідчі дії. У відповідності з санкцією статті 272 КК України, порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою карається штрафом, або виправними роботами до 2-х років, або обмеженням волі на строк до 3-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років чи без такого.

Відділ комунікації поліції Сумської області