Главная страница » Новости » Город и регион » До семи за половиною років засуджено молодика, який позбавив життя знайомого матері та зламав щелепу товаришуObyavaBilsheSumy705x80

До семи за половиною років засуджено молодика, який позбавив життя знайомого матері та зламав щелепу товаришуШосткинською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 31-річного молодика, який позбавив життя знайомого матері та зламав щелепу товаришу.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що подія сталась 6 серпня 2018 року в с. Собичеве Шосткинського району. Обвинувачений близько 22 год повернувся в будинок, де проживав разом із матір’ю. У одній із кімнат на дивані він побачив сплячого чоловіка напідпитку. Молодик розлютився, адже саме з цим чоловіком мати вживала спиртне кожного дня. Він підняв чоловіка з дивану та почав наносити удари. Спочатку обвинувачений бив потерпілого руками, а коли той упав на підлогу, продовжив наносити удари ще й ногами. Напівпритомного чоловіка молодик витягнув з будинку на вулицю, де й покинув. Від отриманих травм 52-річний чоловік помер на місці події.

Окрім цього, обвинувачений відповідав у суді ще й за побиття свого товариша. Як з’ясувалось, молодики вирішили разом випити. Обвинувачений дав потерпілому гроші на горілку та відправив у магазин, однак той не повернувся. Коли вони зустрілись через деякий час, у потерпілого не було ні грошей, ні спиртного.

За вироком суду обвинуваченого визнано винним у інкримінованих злочинах (ч. 1 та ч. 2 ст. 122 КК України) та засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: