Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу знешкоджено 56 боєприпасівObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу знешкоджено 56 боєприпасів22 червня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, було проведено роботу зі знешкодження сімох 57-мм та вісімнадцятьох 45-мм артснарядів, двох 82-мм та двадцяти восьми 50-мм мінометних мін та ручної гранати Ф-1 часів Другої світової війни. Раніше небезпечні знахідки виявили у лісі с. Перекопівка Роменського району. Відстань до житлових будинків становила 800 м.

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів війни можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні таких вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: