Завантаження ...

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили 139 боєприпасів

Протягом тижня, піротехнічними підрозділами було знищено 77 артилерійських снарядів, 57 мінометних мін, 4 вибухники та протитанкову міну часів Другої світової війни.Протягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 77 артилерійських снарядів, 57 мінометних мін, 4 вибухники та протитанкову міну часів Другої світової війни. Дані боєприпаси були виявлені у Тростянецькому, Роменському, Охтирському та Глухівському районах.

На боєприпаси люди натрапляли у різних місцях - на відкритих територіях, в полі, у лісах та лісосмугах. Загалом, з початку року в області зафіксовано 216 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління ДСНС України у Сумській області