Завантаження ...

Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тиждень

За минулий тиждень на території області зареєстровано 120 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано 1 людину. Вогнем знищено та пошкоджено 11 будівель, 7 одиниць автотракторної техніки.За минулий тиждень на території області зареєстровано 120 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано 1 людину. Вогнем знищено та пошкоджено 11 будівель, 7 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 72 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 14 будівель, 5 одиниць автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 1 млн. 530 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 139 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Шановні громадяни, через спекотну погоду та відсутність опадів, на Сумщині значно зросла небезпека виникнення пожеж у природних екосистемах! Такі загоряння вкрай важко виявити у початкові стадії, а тому вогонь дуже швидко може поширитись на значні площі і пожежа перетворитись у масштабну. Для запобігання таких випадків проявіть відповідальність у дотриманні правил пожежної безпеки! Будьте обережні у поводженні з вогнем, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та у лісах. При виявленні ознак пожежі в природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером "101".

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області