Главная страница » Новости » Город и регион » В Сумах поліція оперативно викрила шахрая, який обманом заволодів грошима кредитної спілкиObyavaBilsheSumy705x80

В Сумах поліція оперативно викрила шахрая, який обманом заволодів грошима кредитної спілкиПравоохоронці застали чоловіка в той момент, коли він прийшов до установи за черговим «траншем». З‘ясувалось, що раніше судимий за подібні оборудки 38-річний сумчанин задля отримання грошей скористався чужими документами.

Як з’ясувалося, зловмисник нещодавно познайомився з чоловіком, який зловживає спиртним, і в розмові за чаркою поцупив у нього паспорт. Затим вклеїв туди своє фото та, видаючи себе за нового приятеля, вирушив до кредитних установ. Вочевидь, він не мав жодного бажання повертати борги, оскільки таким чином брав позики у багатьох міських спілках та організаціях. А працівники установ навіть не підозрювали, що насправді мають справу з раніше судимим за такі афери шахраєм, і без сумніву надавали йому кредити.

За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та встановлюють причетність зловмисника до інших подібних злочинів.

Поліція вкотре закликає громадян: не надавайте свої особисті дані, чи документи незнайомим чи малознайомим людям.

Поліція закликає громадян зберігати у надійних місцях свої особисті документи та конфіденційну інформацію, аби потрапити на «гачок» до шахраїв. А працівникам банківських установ слід бути уважними і ретельно перевіряти надані клієнтами документи.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: