Завантаження ...

На Сумщині спостерігається другий етап підйому захворюваності на COVID-19

Про це зазначив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк під час онлайн-брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на СумщиніПро це зазначив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк під час онлайн-брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині

«В останні дні у Сумській області відбувається зростання випадків на коронавірусну інфекцію. На жаль, постійні пом'якшення карантинних обмежень зумовили собою збільшення соціальних контактів, а недотримання санітарних норм призвело до збільшення кількості нових випадків захворювання. Ми можемо побачити, що Україна за кількістю інфікованих перейшла на мапі з зеленої зони в червону. Це має послужити тривожним сигналом для всіх нас», – зауважив Михайло Мацюк.

На сьогодні в області на лікуванні залишаються 63 особи, з яких 8 – діти. 12 дорослих лікуються в умовах стаціонару. У період з 12-18 червня зареєстровано 42 випадки захворювання на COVID-19, з яких 5 хворих перебувають у стаціонарі, 37 – на самоізоляції. За цей же період одужало 17 хворих, з них 1 дитина.

Михайло Мацюк також наголосив, що незважаючи на те, що карантин в Україні і на Сумщині поступово послаблюють, масковий режим і дотримання соціальної дистанції скасовувати не збираються.

Нагадаємо, що наразі в Україні діє адаптивний карантин – рішення про пом'якшення або посилення обмежень приймає місцева влада з урахуванням епідситуації у регіоні.