Завантаження ...

На Сумщині до дев’яти років засуджено чоловіка, який побив до смерті свою 80-річну матір

Прокуратурою Сумської області в суді доведено вину 42-річного чоловіка, який побив до смерті свою 80-річну матір.Прокуратурою Сумської області в суді доведено вину 42-річного чоловіка, який побив до смерті свою 80-річну матір.

Трагедія сталась 28 жовтня 2017 року в с. Нова Слобода Путивльського району. Мати черговий раз почала дорікати своєму синові, з яким вони проживали разом, за надмірне вживання спиртних напоїв. Чоловікові набридло слухати настанови старенької, він спочатку ударив її декілька разів руками, а коли вона впала, ще наніс їй кілька ударів ногами. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події. Згідно висновку фахівців, жінці нанесено не менше 16 ударів.

У суді обвинувачений вину свою заперечував. Переконував суд, що не бив матір. З його слів, травми жінка отримала від падіння, оскільки в неї підвищений тиск і паморочилось у голові. Однак зібрані докази спростували слова обвинуваченого.

За вироком суду чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України та засуджено до 9 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області