Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині до 10 років загрожує чоловікові за сексуальне насильство щодо двох малолітніх

На Сумщині до 10 років загрожує чоловікові за сексуальне насильство щодо двох малолітніхОхтирською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 36-річного чоловіка, який вчинив насильницькі дії сексуального характеру щодо двох малолітніх дівчат.

Нагадуємо, 9 квітня 2020 року 40-річна жінка повідомила в поліцію, що її 13-річна донька напередодні ходила в гості до подружки. У будинку окрім них перебував ще й вітчим останньої. Чоловік вживав спиртні напої, пригощав дівчат, а потім вчиняв з ними дії сексуального характеру.

За результатом проведення першочергових слідчих заходів інформація підтвердилась. Більш того, зі слів 12-річної падчерки чоловіка, він протягом останнього року неодноразово вчиняв подібні дії стосовно неї.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 153 (сексуальне насильство) КК України. За скоєне йому загрожує до 10 років позбавлення волі. На вирок суду чоловік чекає в СІЗО.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: