Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах запрацювали охолоджуючі рамки


ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах запрацювали охолоджуючі рамкиПрацівники КП «Міськводоканал» виготовили та встановили дві охолоджуючі рамки, які допоможуть легше переносити спеку. Відсьогодні містяни зможуть освіжитися у дитячому парку «Казка» та на Театральній площі.

Загалом заплановано встановити ще 8 таких конструкцій: по одній біля кінотеатру “Дружба”, Легкоатлетичного манежу, скверу “Щастя”, на проспекті Михайла Лушпи та по дві на вулицях Соборна та Харківська

Рамки оздоблено тематичним орнаментом сумської вишиванки.

«Охолоджуючі рамки виготовлені працівниками водоканалу з профільної труби квадратного перетину 20х40 мм, орієнтовна вартість однієї конструкції – 12 тис гривень з підключенням. Рамки зварені герметично, облаштовані розпилювальними форсунками перетином 1 мм. За рахунок тиску з мережі й маленького перетину відбувається розпилення водяного потоку. Майданчик рамки виготовлено із нержавіючої сталі, сама конструкція досить мобільна», – зазначив директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач.

За словами директора КП «Сумикомунінвест» Олега Левченка, встановлення рамки-розпилювача в дитячому парку – це спільна ініціатива з водоканалом. Адже впродовж декількох років влітку спостерігається аномально висока температура повітря, тому рамка – чудове доповнення до фонтану, який був єдиним порятунком від спеки у парку.

«Принагідно просимо містян бути дбайливими, щоб фахівцям водоканалу не довелося демонтувати пошкоджені конструкції. Адже від прохолодної тоненької водяної завіси рамок не лише освіжаючий ефект, але й безліч позитивних емоцій, які отримають як діти, так і дорослі. За потреби кількість встановлених рамок буде збільшено», – зауважив міський голова Олександр Лисенко.

Охолоджуючі рамки будуть працювати у спекотні дні з 9:00 до 21:00.

Добавить в: