Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумшині до пяти років засуджено чоловіка, який вдарив ножем свою співмешканку


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумшині до пяти років засуджено чоловіка, який вдарив ножем свою співмешканкуШосткинською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 36-річного чоловіка, який вдарив ножем свою співмешканку.

Йдеться про подію, що сталась у м. Шостка 20 січня 2019 року. До обвинуваченого в гості прийшов товариш. Чоловіки разом розпивали спиртне. Згодом до них приєдналась співмешканка господаря будинку. Під час застілля чоловік схопив ніж та вдарив ним цивільну дружину в груди. 36-річна потерпіла отримала тяжке тілесне ушкодження.

«У суді обвинувачений пояснив, що під час застілля жінка почала просити в нього кошти, щоб купити ще самогону, а також він приревнував її до товариша, тому розлютився та вдарив її ножем», – розповів прокурор Шосткинської місцевої прокуратури В’ячеслав Шкатула.

Разом з тим, доведено причетність обвинуваченого до крадіжок майна з 5дачних будинків. За відсутності господарів чоловік проникав у приміщення та викрадав усі цінні речі.

За вироком суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 121 та ч. 3 ст. 185 КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: