Медики наголошують на необхідності дотримання протиепідемічних заходів у дитячих садочках

Так, батьки, які приводять і забирають дитину, мають використовувати захисну маску, дотримуватися дистанції з іншими людьми з розрахунку не менше одного метра та використовувати антисептики.Відділ охорони здоров'я закликає батьків, чиї діти відвідують дитячі садочки, дотримуватись вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Так, батьки, які приводять і забирають дитину, мають використовувати захисну маску, дотримуватися дистанції з іншими людьми з розрахунку не менше одного метра та використовувати антисептики.

Водночас фахівці радять дорослим слідкувати за тим, аби дитина не взяла з собою в садочок іграшки, а потім забрала їх з садочка додому, оскільки ті можуть стати джерелом зараження.

Разом із тим, у разі виявлення у дитини респіраторних симптомів (кашель, нежить, біль у горлі), навіть слабо виражених, батьків закликають не вести малюка до садочка. Адже таким чином існує загроза наразити на небезпеку не тільки вихователів, а й інших дітей та їх родини.