Щепкінці з нетерпінням чекають на свого глядача

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна готовий невідкладно відновити роботу з глядачем. Наразі в театрі забезпечені всі необхідні протиепідемічні заходи.Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна готовий невідкладно відновити роботу з глядачем. Наразі в театрі забезпечені всі необхідні протиепідемічні заходи.

Зокрема розроблені правила перебування глядачів у приміщенні театру, придбано індивідуальні засоби захисту для працівників, одноразові рукавички, безконтактні термометри для здійснення температурного скринінгу, необхідні дезінфікуючі засоби, проведено маркування підлоги, для уникнення скупчення глядачів перед входом та в приміщенні театру з метою дотримання умов дистанції між глядачами не менше 1,5 метра.

Митці готові явити глядачу не лише вистави та концертні програми, що стали вже улюбленими, а й підготували під час карантину, використовуючи онлайн та віддалений режим, нові твори: «Гедда Габлер» (режисер Лінас Зайкаускас), «Вісім люблячих жінок» (режисер – заслужена артистка України Олена Зарицька), «Що трапилось у зоопарку» (режисер Роман Козак), «Панночка та хуліган» (балетмейстер Віктор Байстрюченко), концертна програма лауреата Гран-прі Всеукраїнського конкурсу оркестру театру (диригент – заслужений працівник культури України Віталій Тамілін).

Довідково. Відповідно до вимог постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SAPS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з 10 червня дозволяється відкривати заклади культури, однак заходи можуть відбуватися за кількох умов: температурний скриніг на вході для всіх; обробка рук на вході антисептиком; заборона фанзон та інших скупчень людей, які не дозволять дотримуватися соціальної дистанції контроль квитків на вході має за можливості проходити через сканування штрих-кодів; у приміщенні і на відкритому повітрі має перебувати одна особа на 5 кв. м загального приміщення або огородженої території; відвідувачі повинні бути у захисних масках; якщо відвідувачів розміщуватимуть на сидячих місцях, то відстань між ними має бути 1,5 м і по обидва боки від них, а також попереду та позаду не має бути інших відвідувачів.