Завантаження ...

Правоохоронці розшукують шахраїв, які видурили у сумчанки майже 10 тисяч гривень

Черговою жертвою так званого псевдо банкіра стала 33-річна жителька обласного центру. Необачно повіривши незнайомцю, вона виконала його інструкції стосовно «недопущення блокування картки».



Черговою жертвою так званого псевдо банкіра стала 33-річна жителька обласного центру. Необачно повіривши незнайомцю, вона виконала його інструкції стосовно «недопущення блокування картки». Результатом такої довірливості стала втрата усіх її заощаджень.

Із заявою про шахрайство до правоохоронців Сумського відділу поліції звернулась 33-річна жінка. Вона розповіла, що вдень на її мобільний подзвонив невідомий та представився працівником служби безпеки банку. У розмові він зазначив, що її банківську картку може бути заблоковано. Аби цього уникнути, попросив назвати цифри з останнього отриманого жінкою смс-повідомлення. Та одразу погодилась.

Трохи згодом, перевіривши свою фінансову сторінку, заявниця побачила відсутність майже 10 тисяч гривень. Саме тоді вона й зрозуміла, що мала справу з шахраями.

Поліцейські звертаються до громадян з засторогою недовіряти словам незнайомими телефонним співрозмовникам, ким би ті не називались. Якщо вас просять назвати пін-код чи cvv-коди вашої картки, або коди з смс-повідомлень – одразу кладіть слухавку. Знайте – ви спілкуєтесь з шахраями. Жоден справжній банківський працівник не стане випитувати у вас таку інформацію. А всі питання про рух коштів по вашим рахункам вирішуйте особисто і тільки в стінах банківської установи. Таким чином ви гарантовано збережете від шахраїв свої фінанси і банківські рахунки. Тож будьте обачні, і вам не доведеться бути жертвою шахраїв.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: