Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Шевченка, 2, вул. Нахімова, 19 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Косівщинська, 96/4 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Іллінська, 12 (заміна труб холодної води в квартирі), вул. Котляревського, 2/7 (установка лічильників гарячої води в квартирі), вул. Горького, 23/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Заливна, 1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 40 (заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Холодногірська, 39, вул. Лермонтова, 17 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: