Завантаження ...

На Сумщині патрульні виявили нетверезого мопедиста

Наразі на дорогах області все частіше можна побачити мопедистів. Мототранспорт надзвичайно популярний вид транспорту, особливо серед молоді, але водночас він є ще й небезпечним.Наразі на дорогах області все частіше можна побачити мопедистів. Мототранспорт надзвичайно популярний вид транспорту, особливо серед молоді, але водночас він є ще й небезпечним.

Та дуже часто за кермо такого транспорту сідають громадяни без посвідчень водія відповідної категорії, без необхідного арсеналу знань та досвіду для безпечного керування.

Саме такого водія інспектори зупинили під час патрулювання на автодорозі Н 12 “Суми — Полтава”, у місті Охтирка: без номерного знака, без посвідчення водія відповідної категорії, ще й з ознаками алкогольного сп’яніння. 34-річний чоловік, навіть, не заперечував, що вживав алкогольні напої. Також він пройшов огляд у присутності свідків. Результат виявився позитивним — 1, 00 проміле, з чим керманич погодився.

Від керування чоловіка відсторонили та склали на нього адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (Керування без посвідчення водія відповідної категорії) та ч. 1 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП.

Керуйте відповідально!

Патрульна поліція Сумської області