Завантаження ...

На Сумщині судитимуть трьох учасників злочинної групи, які з СІЗО ошукували довірливих громадян

Прокуратурою Сумської області затверджено та 9 червня 2020 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників злочинної групиПрокуратурою Сумської області затверджено та 9 червня 2020 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників злочинної групи, які з місць несвободи ошукували довірливих громадян (ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, перебуваючи в слідчому ізоляторі, 9 разів судимий чоловік, у тому числі за вбивство, розбій та грабежі, організував злочинну групу, залучивши до протиправної діяльності двох ув’язнених. Чоловіки підшукували в мережі Інтернет оголошення про продаж товару, телефонували продавцеві та домовлялись про його купівлю. Коли продавець називав номер картки, через деякий час йому телефонували нібито працівники банківської установи і шахрайським шляхом випитували дані, за допомогою яких з рахунку власника знімали всі кошти.

Під час санкціонованих обшуків у березні 2020 року в камерах обвинувачуваних правоохоронці вилучили мобільні телефони, сім-картки різних операторів, «чорнові» записи, банківські картки та інші заборонені речі. Дії організатора також кваліфіковано за ч. 3 ст. 27 (організація вчинення злочинів) КК України.

Досудове слідство проведено слідчим управлінням Нацполіції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області.

Прес-служба прокуратури Сумської області