Завантаження ...

Сільська голова з Сумщини підозрюється в заволодінні бюджетними коштами

Прокурор Сумської області Григорій Кондратенко повідомив про підозру очільниці одного з сіл Недригайлівського району в протиправному заволодінні бюджетними коштамиПрокурор Сумської області Григорій Кондратенко повідомив про підозру очільниці одного з сіл Недригайлівського району в протиправному заволодінні бюджетними коштами шляхом підробки офіційних документів (ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, сільська голова більше двох років отримувала щомісячну премію в розмірі 150% середньомісячної заробітної плати, а також одноразову премію до державних свят. При цьому депутати на засіданні сесії відмовили в преміюванні сільської голови на 2017 рік, а питання про її преміювання на 2018 та 2019 роки взагалі не виносилось на розгляд сесії. Відтак рішення сільської ради про встановлення надбавок та преміювання сільського голови, на підставі якого нараховувались кошти очільниці села, є підробленим.

За вказаний період сільська голова протиправно заволоділа бюджетними коштами в сумі майже 170 тис. грн. На даний час за клопотанням прокуратури рішенням суду підозрювану відсторонено від займаної посади.

Прес-служба прокуратури Сумської області