Правоохоронці Сумщини закликають громадян уважніше ставитися до зберігання власного майна

Лише за минулу добу поліцейські встановили особи двох зловмисників, які причетні до крадіжок майна громадян. Тепер за свої дії вони понесуть кримінальну відповідальність.Лише за минулу добу поліцейські встановили особи двох зловмисників, які причетні до крадіжок майна громадян. Тепер за свої дії вони понесуть кримінальну відповідальність.

У першому випадку по допомогу до поліцейських звернулась 24-річна вихователька одного з дитячих навчальних закладів обласного центру. Жінка розповіла, що кілька хвилин тому вона вийшла по справах, залишивши свій кабінет незачиненим. А повернувшись – побачила відсутність ноутбуку. В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські вийшли на слід раніше судимого за подібного роду злочини 36-річного сумчанина.

Того ж дня до поліції звернулась 51-річна жителька Сум та повідомила, що з її квартири зник холодильник. Як встановили дільничні офіцери поліції, крадіжка майна – справа рук 31-річної жінки, яка винаймає у неї квартиру. Зловмисниця зізналася : викрала, бо не було грошей.

За кожним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ознаками ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Поліція вкотре звертається до громадян з проханням бути уважними та з серйозністю і відповідальністю ставитися до збереження особистого майна. Пам’ятайте, навкруги ще досить людей, які не минуть нагоди привласнити те, що «погано лежить».

Відділ комунікації поліції Сумської області