Завантаження ...

На Сумщині вогнеборці приборкали загоряння в одному з автокооперативів

2 червня о 01:58, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння гаражу в автокооперативі по вул. Деповська в м. Конотоп. Про пожежу повідомив охоронець2 червня о 01:58, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння гаражу в автокооперативі по вул. Деповська в м. Конотоп. Про пожежу повідомив охоронець, який побачив дим з – під покрівлі одного з боксів. На місце події було направлено черговий караул 12 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

Прибувши на місце події рятувальники встановили, що горить облицювання покрівлі, утворилась загроза подальшого поширення на решту споруди та автівку «Matsubishi OutLander XL» всередині. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який знаходився на відстані 400 м від осередку горіння.

О 02:18 загоряння локалізували, а о 03:36 – витративши на гасіння близько 8 тон води, повністю ліквідували, внаслідок пожежі було пошкоджено покрівлю на площі до 6 кв. м, стіни на площі до 20 кв. м., лакофарбове покриття автомобіля та інструмент.

Всього до ліквідації було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області