В Сумах працівники поліції знайшли та повернули в родину малолітню втікачку

Нагадаємо: учора увечері до поліції з заявою про зникнення своєї 13-річної доньки звернулося подружжя сумчан. На пошуки дівчини були орієнтовані всі чергові наряди поліціїНагадаємо: учора увечері до поліції з заявою про зникнення своєї 13-річної доньки звернулося подружжя сумчан. На пошуки дівчини були орієнтовані всі чергові наряди поліції, інформацію про розшук було передано до сервісу «Розшук дітей» оператора мобільного зв‘язку Київстар.

За словами рідних, дівчина пішла на прогулянку з друзями. Востаннє на зв‘язок вийшла близько восьмої вечора, повідомивши, що додому ночувати не повернеться. Після того зв‘язок з нею урвався.

Працівники ювенальної превенції впродовж ночі відпрацювали коло друзів та приятелів дівчини. І сьогодні близько обіду знайшли її на одній з вулиць обласного центру в компанії товариша. Як згодом встановили правоохоронці, саме у нього неповнолітня провела ніч, а вранці разом з ним пішла гуляти містом.

Наразі дівчину в очікуванні батьків доправили до Сумського відділу поліції. З нею працюють співробітники ювенальної превенції, з‘ясовуючи всі обставини події.

Відділ комунікації поліції Сумської області