Завантаження ...

На Сумщині на місці двох пожеж виявили тіла двох загиблих людей

1 червня о 07:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Глинськ, Роменського району.1 червня о 07:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Глинськ, Роменського району. На гасіння направили сільську місцеву пожежну команду та пожежну команду із сусіднього с. Коржі. Також, подолавши відстань в 27 км, на місце виклику прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

Як було встановлено, загоряння сталося у житловій кімнаті та перекинулося на перекриття будівлі загальною площею 56 кв. м. Приборкання пожежі потребувало значної кількості води, тому автоцистерни довелося направляти для дозаправки від водонапірної башти, що знаходилась в 1 км від осередку горіння.

Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати у захисних апаратах. У кімнаті звідки почалося горіння було виявлено тіло чоловіка 1992 р.н. - брата власниці будинку. О 08:02 спільними зусиллями підрозділів вдалося локалізувати загоряння та відвернути небезпеку від господарчої споруди. О 09:40, використавши близько 28 т води, пожежу ліквідували.

Вже о 23:11 у Охтирському районі відділення 31-го державного пожежно-рятувального посту із с. Чупахівка та 6-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру були викликані в с. Новопостроєне. Пожежу виявили жителі села запізно, коли вогонь вже повністю охопив літню кухню.

О 23:45 загоряння вдалося локалізувати та відвернути небезпеку перекидання вогню на розташований лише в 3 м від осередку горіння житловий будинок. Під час розбору обгорілих конструкцій було виявлене тіло господаря 1973 р.н., який мешкав самотньо. О 00:47 загоряння приборкали повністю.

На місці пожеж працювали слідчо-оперативні групи у складі працівників районних підрозділів Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За попередніми висновками фахівців, в обох випадках припустима причина загоряння коротке замикання електромережі. Наголошуємо, на Сумщині в поточному році у вогні вже загинуло 29 людей. Для запобігання таких випадків не забувайте слідкувати за протипожежним станом власних осель та дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки!

Управління ДСНС України у Сумській області