Завантаження ...

Олександр Лисенко представив виконувача обов’язків директора КП «Електроавтотранс»

Міський голова Олександр Лисенко представив виконувача обов’язків директора КП «Електроавтотранс». Із 29 травня цю посаду обіймає Андрій Новик.Міський голова Олександр Лисенко представив виконувача обов’язків директора КП «Електроавтотранс».

Із 29 травня цю посаду обіймає Андрій Новик.

Представляючи його керівникам структурних підрозділів комунального підприємства, очільник міста висловив сподівання, що знання і досвід виконувача обов’язків директора стануть у пригоді КП «Електроавтотранс».

Зі свого боку Олександр Лисенко пообіцяв сприяння у вирішенні питань діяльності підприємства, роботу якого міський голова вважає надважливою для забезпечення життєдіяльності міста.

Очільник Сум та виконувач обов’язків директора КП «Електроавтотранс» оглянули автопарк, ремонтну базу та обговорили нагальні питання підприємства.

Андрій Новик народився 30 квітня 1967 році в м. Шостка. Має освіту в галузі хімічного машинобудування, а також бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності. Займався підприємництвом, працював на керівних посадах у Вирівському хлібоприймальному підприємстві та ТОВ «Теплоенергопродукт».