Завантаження ...

З 1 червня на Сумщині може бути відновлено роботу інклюзивно-ресурсних центрів

Відновлення роботи ІРЦ в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів, відбудеться з метою забезпечити зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти.Відновлення роботи ІРЦ в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів, відбудеться з метою забезпечити зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, що був розісланий в регіони 26 травня 2020 року

Розпочати роботу зможуть інклюзивно-ресурсні центри тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину. МОН рекомендує забезпечити першочергове обстеження дітей, які йдуть в 1 клас у 2020/2021 навчальному році.

Під час роботи інклюзивно-ресурсні центри мають дотримуватись постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 р. щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19 з урахуванням особливостей роботи ІРЦ.

Інклюзивно-ресурсні центри мають працювати з дотриманням протиепідеміологічних вимог, зокрема: провітрювати приміщення; проводити температурний скринінг усіх працівників ІРЦ, а тих, у кого виявлено температуру тіла 37,2℃ і вище або ознаки респіраторних захворювань, не допускати до роботи; уникати близького контакту фахівців ІРЦ та дитини, за потреби – батьки дитини можуть допомагати в організації обстеження; облаштувати місця для обробки рук; обмежити одночасний рух відвідувачів коридорами та використання туалетних кімнат для уникнення натовпу.

МОН заохочує батьків або інших законних представників дітей з особливими освітніми потребами користуватись порталом ircenter.gov.ua для дистанційного подання документів до інформаційно-ресурсних центрів.

Нагадаємо, що дитячі садки можуть відновити свою роботу з 25 травня з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

За матеріалами МОН: https://mon.gov.ua/ua/news/z-1-chervnya-mozhe-buti-vidnovleno-robotu-inklyuzivno-resursnih-centriv-list-mon