До п’яти років засуджено конотопчанина, який налагодив схему отримання та реалізації наркотиків

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 30-річного чоловіка, який займався незаконним обігом наркотичних засобів.Конотопською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 30-річного чоловіка, який займався незаконним обігом наркотичних засобів.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений систематично реалізовував відповідним особам наркотичний засіб метадон. Зокрема задокументовано, як 24 лютого 2020 року чоловік передав своєму знайомому до ізолятора тимчасового тримання флакон нібито лікарського препарату «Нафтизин», який насправді був заповнений наркотичною рідиною.

Водночас встановлено, що метадон обвинувачений отримував шахрайським шляхом. Перебуваючи на обліку в медичній установі як наркозалежна особа, він отримував рецепт на наркотики. Потім звертався до іншої лікарні, де також йому видавали рецепт. Частину наркотичного засобу він вживав особисто, а решту реалізовував.

За вироком Конотопського міськрайонного суду 27 травня 2020 року обвинуваченого визнано винним у інкримінованих злочинах та засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла (ч. 2 ст. 308, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України). На вирок суду чоловік чекав у СІЗО.

Прес-служба прокуратури області