Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах погодили виплату грошової компенсації за житло окремим категоріям городян

У Сумах погодили виплату грошової компенсації за житло окремим категоріям городянВідбулось засідання комісії з розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Засідання проходило в онлайн-режимі, головувала на ньому заступник міського голови Альона Дмітрєвская.

У підсумку члени комісії одноголосно підтвердили розміри вже призначеної грошової компенсації для чотирьох сімей осіб, які загинули внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції; чотирьох осіб з інвалідністю 2 групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення; п’яти внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Рішення по вищезазначених особах ухвалювались торік. Загальна сума коштів, необхідних для виплати грошової компенсації становить 15 млн 242 тис. гривень.

У ході засідання було зазначено, що грошові компенсації будуть перераховані на особисті рахунки заявників, відкриті у відділеннях АТ «Ощадбанк», одразу після надходженні коштів з державного бюджету. Після отримання коштів заявники матимуть право протягом року придбати житло на території України.

Крім того, під час засідання комісія розглянула зміни до Урядових Постанов щодо механізму забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, які набули чинності 14 травня 2020 року.

Добавить в: