Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу 10 боєприпасів знешкоджено, ще 43 виявленноObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу 10 боєприпасів знешкоджено, ще 43 виявленно26 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження десяти артилерійських снарядів. З яких, вісім калібром 57-мм, по одному 76-мм та 122-мм. Боєприпаси раніше були виявлені на відстані 1,5 та 5 км від житлових будинків с. Боромля Тростянецького району та с. Сосонка Охтирського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення дванадцятьох вибухників, чотирьох 76-мм артснарядів, двадцятьох шести 50-мм та однієї 82-мм мінометних мін. Відголоски минулих війн були знайдені в лісі с. Перекопівка Роменського району, на відстані 370 м від житлових будинків та в с. Грунь Охтирського району в лісосмузі на відстані до 100 м від осель громадян.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: