Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу 10 боєприпасів знешкоджено, ще 43 виявленно

26 травня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження десяти артилерійських снарядів. З яких, вісім калібром 57-мм, по одному 76-мм та 122-мм.26 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження десяти артилерійських снарядів. З яких, вісім калібром 57-мм, по одному 76-мм та 122-мм. Боєприпаси раніше були виявлені на відстані 1,5 та 5 км від житлових будинків с. Боромля Тростянецького району та с. Сосонка Охтирського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення дванадцятьох вибухників, чотирьох 76-мм артснарядів, двадцятьох шести 50-мм та однієї 82-мм мінометних мін. Відголоски минулих війн були знайдені в лісі с. Перекопівка Роменського району, на відстані 370 м від житлових будинків та в с. Грунь Охтирського району в лісосмузі на відстані до 100 м від осель громадян.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області