Два заклади освіти Сумщини стали призерами Всеукраїнського конкурсу на кращий Веб-сайт

Професійне журі визначило 16 призерів Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти в різних номінаціях, серед яких Сумська спецшкола №30 «Унікум», а також Сумський заклад дошкільної освіти № 28 «Ювілейний»Професійне журі визначило 16 призерів Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти в різних номінаціях, серед яких Сумська спецшкола №30 «Унікум», а також Сумський заклад дошкільної освіти № 28 «Ювілейний»

Призери отримають грамоти за підписом Міністра освіти і науки і Голови Правління ІнАУ, а також цінні призи від Інтернет Асоціації України і компанії «Адамант». Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти проводиться десятий рік поспіль Інтернет асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Інформація про розподіл місць по номінаціях буде оголошена на церемонії нагородження, яка через карантин відбудеться у дистанційному режимі. Формат та час церемонії уточнюються.

Довідково. За рекомендаціями Служби освітнього омбудсмена, у змістовому наповненні конкурсних сайтів обов’язковими елементами стали інформаційні матеріали про права та обов’язки всіх учасників освітнього процесу, вся інформація і документи, які перелічені у статті 30 Закону України «Про освіту» http://bit.ly/2SHWCLE та щорічні протоколи засідань педагогічної ради щодо вибору підручників.

За інформацією Інтернет Асоціації України: https://bit.ly/2xIrTHL .