Завантаження ...

«Альянс» може покинути Суми

Президент ФК «Альянс» Сергій Демченко відповів на питання прес-служби клубу та уболівальників, що стосуються продовження сезону та майбутнього клубу.Президент ФК «Альянс» Сергій Демченко відповів на питання прес-служби клубу та уболівальників, що стосуються продовження сезону та майбутнього клубу.

– Сергію Івановичу, яку позицію щодо продовження сезону ви займали на Раді ліг?

– Безумовно, за догравання сезону.

– Які варіанти обміну між лігами зараз розглядаються?

– Є три варіанти: все буде, як за регламентом, тобто граємо перехідні матчі з командою Першої ліги, також розглядаються варіанти з тим, щоб розширити Першу лігу до 18 команд, та як наслідок, запустити туди по 3 команди з кожної групи, або, щоб залишити все, як є, тобто ніхто не вилітає та ніхто не підвищується у класі.

– Чи є гравці, контракти яких закінчяться цим літом, і якщо так, то що з ними буде?


– Є в нас такі гравці, їх декілька. Рішення по ним буде приймати тренерський штаб. Зараз є протокол, який дозволяє продовжити контракти, що закінчуються найближчим часом з урахуванням догравання, але через те, що його не буде, ми ним скористатися не можемо.

– Чи буде клуб проводити продаж та/або покупку гравців?

– У Другій лізі більше прийнято підписувати вільних агентів (посміхається)

– У випадку виходу «Альянсу» у першу лігу, які задачі будуть ставитися?

– Вигравати у кожному матчі. Якщо більш глобально, то будемо дивитися по поточній ситуації

– Які плани на майбутнє клубу, де команда планує базуватися та проводити домашні матчі? Чи це правда, що ви купили базу відпочинку під Сумами, яку в подальшому плануєте використовувати як тренувальну базу клубу?

– Зараз стадіон у Байраці проходить останні перевірки. Ми розраховуємо, що його внесуть до Реєстру стадіонів УАФ, щоб ми могли проводити там офіційні зустрічі. Також можемо проводити матчі на охтирському «Нафтовику», там теж тривають перевірки, але поки що граємо у Сумах. Дійсно, базу ми придбали, але будемо використовувати її частково.

Прес-служба ФК «Альянс»