Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено та ще 10 виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено та ще 10 виявлено24 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено роботи зі знешкодження трьох 76-мм артилерійських снарядів часів Другої Світової війни, які раніше було виявлено, в Конотопському районі.

Цього ж дня, об 14:53 до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення, на дні місцевої водойми на глибині 0,5 м, восьми 57 – мм артилерійських снарядів, на відстані до 5 км від житлових будинків с. Боромля, Тростянецького району. Ще один випадок мав місце в с. Сосонка Охтирського району на відстані до 1,5 км від житлових будинків, де місцевим мешканцем було виявлено один 76 – мм та один 122 – мм артилерійський снаряд.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: