Главная страница » Новости » Город и регион » Вокалістки СумДУ здобули перемоги у двох мистецьких фестиваляхObyavaBilsheSumy705x80

Вокалістки СумДУ здобули перемоги у двох мистецьких фестиваляхНародний вокальний ансамбль «Сузір’я» Шосткинського інституту СумДУ став переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Universe of arts». Ще три вокалістки СумДУ вибороли призові місця у Міжнародному конкурсі мистецтв «Чарівні фантазії».

Творчий гурт «Сузір’я», яким керує Ірина Соколова, переміг у номінації «Вокал». Журі фестивалю-конкурсу високо оцінило композицію «Обійми мене» у виконанні талановитого колективу та відзначило дівчат кубком і дипломом.

Цього року в різних номінаціях фестивалю взяли участь понад 350 конкурсантів з різних куточків України.

Студентка Медичного інституту СумДУ Діана Рябоколь і студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Юлія Бердник посіли І місця на конкурсі мистецтв «Чарівні фантазії». Студентка Медичного інституту Олександра Редька виборола на цьому конкурсі ІІІ місце. Усі троє виступали у номінації «Естрадний вокал» молодіжної вікової групи.

Дівчата змагались з представницями майже усіх областей України, а також з інших країн, таких як: Латвія, Литва, Естонія і Колумбія.

Вітаємо конкурсанток Сумського державного університету з яскравими вокальними перемогами, зичимо нових творчих звершень.

Добавить в: