Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах до Дня вишиванки з'явився квітковий орнаментObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах до Дня вишиванки з'явився квітковий орнаментПрацівники комунального підприємства КП «Зеленбуд» висадили біля пам'ятника Т.Г. Шевченку тематичну клумбу у формі традиційного орнаменту українського національного одягу.

З нагоди свята до робіт долучились і представники виконавчого апарату міської ради: перший заступник очільника Сум Володимир Войтенко, директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна Кохан та працівники структурних підрозділів.

«Щороку до Дня вишиванки ми проводимо масштабні заходи, і для сумчан це свято вже стало улюбленим, але цьогоріч ситуація з пандемією вимагає певних обмежень, тому з ініціативи міського голови було прийнято рішення облаштувати в сквері Тараса Шевченка квітник у формі візерунків вишиванки, і таким чином подарувати містянам святковий настрій», – зауважив перший заступник очільника міста.

«Сумчани у цей святковий день одягають вишиванки, тож і місто приміряє ошатне національне вбрання, – говорить Антоніна Кохан. – Добре було б започаткувати таку традицію: щороку на День вишиванки оновлювати клумбу біля Тараса Шевченка спільно з громадою – змінюючи візерунки орнаменту».

На створення клумби, площею близько 50 кв2, використали 10-12 мішків різнокольорової мульчі та гравію, також тут висадили квіти – ценерарію, альтернатеру та чорнобривці, вирощені на КП «Зеленбуд». Автором «малюнку» клумби виступив директор підприємства Володимир Лаврик. За його словами за основу ідеї взято орнамент на тротуарі, що був облаштований у сквері минулоріч.

За дорученням міського голови Олександра Лисенка, працівники комунального підприємства активно працюють над озелененням міста. Зокрема, наступного тижня планується облаштування клумби біля фонтану «Садко». Роботи будуть проведені спільно з Сумським національним аграрним університетом.

Добавить в: